مدیر تولید کیا سراتو/فورته اوایل سال جاری به تولید نسخه ای جذا بتر از این خودرو اشاره کرده بود و به نظر می رسد اولین تصاویر از این خودرو منتشر شد هاند. کیا سراتو 2020 GT که دارای پوشش های استتاری زیادی است اسپورت تر از نسخه پایه خواهد بود. 

اگرچه پوش شهای یاد شده اکثر تغییرات طراحی این خودرو را پوشانده اند اما عکاسان صنعتی م یگویند این خودرو دارای نمای جلوی جدید با جلوپنجره ای بازنگری شده و ورود یهای هوای بزرگ تر خواهدبود. تغییرات ظاهری این خودرو به عقب نیز گسترش یافته زیرا سراتو GT دارای سپر عقب متفاوت و سیستم اگزوز با دو خروجی است. اگرچه به نظر نم یرسد تغییرات رخ داده در طراحی شدید باشند اما سراتو GT دارای پیشرانه ای قو یتر خواهد بود. هنوز چیزی ب هصورت رسمی تأیید نشده اما محتم لترین گزینه برای این خودرو پیشرانه 4 سیلندر 1.6 لیتری توربوی بکار رفته در هیوندای الانترا اسپورت است. این پیشرانه قدرت201 اسب بخاری و گشتاور 264 نیوتون متریدارد. اگر همین پیشرانه در سراتو GT هم بکار رود بنابراین این خودرو 54 اسب بخار قدرت و 85 نیوتون متر گشتاور بیشتر خواهد داشت.

 مدل پایه دارای پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری با خروجی 147 اسبی و گشتاور 178 نیوتون متری است. از آنجایی که نسخه GT به عنوان پرچم دار سراتو انجا موظیفه خواهد کرد انتظار م یرود این خودرو از تجهیزات زیادی همچون سیستم تهویه مطبوع دوگانه، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش 8 اینچی و طیف وسیعی از سیست مهای کم کراننده سود ببرد. کابین نیز دارای شاخصه های اسپورت خواهد بود اما بازهم م یگوییم که چیزی ب هصورت رسمی تأیید نشده است. با در نظر گرفتن اینکه سراتوی استاندارد تا اواخر سال جاری در بازار آمریکا عرضه نخواهد شد بنابراین احتمال معرفی نسخه GT تا قبل از سال 2019 وجود ندارد.