اخبار خودرو ها


تمامی اخبار در دسته بندی های مختلف در این سایت در دسترس همگان قرار دارد .


چه اتفاقاتی به رنگ بدنه خودرو اسیب وارد می کند ؟

چه اتفاقاتی به رنگ بدنه خودرو اسیب وارد می کند ؟

آسیب به رنگ خودرو، چه بزرگ و چه کوچک، احتمالاً کمترین چیزی است که مالک وسیله نقلیه ای مانند شما می خواهد برای دارایی ارزشمند خود. اما گاهی اوقات، مهم نیست که چقدر مراقب باشید، به نظر می رسد خراش ها و تراشه ها از هیچ جا ظاهر می شوند. بدون مراقبت، این آسیب ها می تواند ظاهر سواری شما را خراب کند و منجر به تعمیرات بدنه شود که می تواند سوراخی در جیب شما را به شدت بسوزاند.به همین دلیل است که تشخیص زودهنگام و نگهداری و مراقبت از خودرو برای جلوگیری از آسیب بیشتر ضروری است. اما چگونه می توانید از چیزی که در وهله اول از آن آگاه نیستید جلوگیری کنید؟ ما فهرستی از انواع آسیب های رنگ خودرو را آماده کرده ایم که باید مراقب آن باشیم

بهترین روش ها برای رفع خط و خش ماشین

بهترین روش ها برای رفع خط و خش ماشین

وجود خط و خش روی بدنه ماشین همیشه باعث ناراحتی رانندگان به ویژه افرادی که روی ماشین خود بسیار حساس هستند، می شود. عوامل مختلفی مانند تصادف، برخورد شاخه های درختان، پرت شدن سنگ های مسیرهای ناهموار و خاکی به سمت بدنه، کشیدن اجسام سخت توسط افراد بر روی بدنه و … مهمترین دلایل ایجاد خش ماشین محسوب می شوند.اگر از رفع خط و خش ماشین اطلاع داشته باشید، دیگر نگرانی نخواهید داشت؛ زیرا می توانید آن ها را برطرف کنید و زیبایی دوباره ای به ظاهر ماشین خود ببخشید. با ما همراه باشید تا با ترفندهای رفع خط و خش ماشین آشنا شوید.اما در خط و خش های عمیق علاوه بر از بین رفتن رنگ، سطح فلزی بدنه نیز آسیب دیده است. برای برطرف کردن این نوع خط و خش نیاز به مهارت و تخصص بالایی است که توصیه می شود این امر را به دست افراد باتجربه و حرفه ای در زمینه صافکاری و نقاشی ماشین بسپارید.اگر خودتان ع

موتور خودرو چگونه کار می کند ؟

موتور خودرو چگونه کار می کند ؟

نحوه عملکرد موتور خودرو به نظر عامه مردم بسیار پیچیده و عجیب است. اما باید گفت اصلا هم اینطور نیست. نحوه عملکرد موتور خودرو به خصوص موتور های بنزینی آنقدر ها هم که فکر می کنید پیچیده و غیر قابل درک نمی باشد. برای اینکه ببینید عملکرد موتور خودرو که یکی از بخش های جدا ناپذیر زندگی بشر امروزی می باشد در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. قبل از این که در مورد نحوه عملکرد مکانیکی موتور خودرو صحبت کنیم باید برای شما سوال ایجاد شود که چطور ممکن است با یک سری مجموعه واکنش های شیمیایی باعث ایجاد پیشرانه و حرکت می شود؟

راه کار های افزایش عمر باتری

راه کار های افزایش عمر باتری

باتری خودرو جزو مهم ترین قطعات خودرو است. باتری خودرو عمر متوسطی در حدود 2 تا 5 سال دارد. اما با توجه به گران شدن قطعات خودرو قیمت باتری نیز افزایش پیدا کرده است. چگونه باید عمر باتری ماشین را افزایش دهیم؟ برای بالا بردن عمر باتری خودرو راه های زیادی وجود دارد.

اشتباهات رایج حین رانندگی

اشتباهات رایج حین رانندگی

اشتباهات رانندگی ممکن است منجر به آسیب زدن به خودرو و خرابی آن شود. رانندگی یک مهارت است که با تمرین به دست می‌آید. چه یک راننده با تچربه باشید چه به تازگی رانندگی را شروع کرده باشید، مهم است که از اشتباهات رایج درس بگیرید و این مسائل چالشی را در رانندگی برای خود حل کنید. اشتباهات رانندگی می‌تواند عمر خودرو را کاهش دهد و از طرفی خطر تصادف و تخلفات رانندگی را افزایش دهد.در ادامه این مقاله قصد دارم برخی از رایج‌ترین اشتباهات رانندگی که منجر به خرابی خودرو و آسیب زدن به آن را می‌شود، برای شما بررسی کنیم تا با رانندگی دقیق، حرفه‌ای و بی‌خطر بتوانید مراقبت‌های ویژه و مناسب‌تری از وسایل نقلیه خود داشته باشید.

معایب و مزایای خودروهای هیبریدی

معایب و مزایای خودروهای هیبریدی

خودروی هیبریدی از جمله ماشین‌ های جدید با فناوری نوین است؛ که توسط موتور احتراقی و انرژی حاصل از آن شارژ می‌شود. گاهی این خودروها را با ماشین‌های برقی اشتباه می‌گیرند. درحالیکه خودروهای هیبریدی دو موتور دارند. یکی بنزینی و دیگری الکتریکی که مکمل هم هستند.اما خودروهای برقی فقط یک موتور الکتریکی دارند. از سویی شناخت معایب و مزایای خودروهای هیبریدی برای انتخاب و خرید آنها به‌ویژه در ایران مهم است. تاثیرات محیط زیستی با کاهش مصرف سوخت، از مزایای مهم برای خرید این خودرو است؛ ولی کاستی‌ها و مشکلات هر نوع از این خودروها را نیز لازم است قبل از خرید در نظر داشته باشیم.در ادامه تلاش شده است که معایب خودروهای هیبریدی و پیامد هر کاستی و عیب، در کنار مزیت‌های آن بررسی شود. بدین‌صورت تا حدی ارزش خرید این نوع ماشین در ایران را نیز می‌توانیم بسنجیم.

امروز که ایران عزیز ما در مسیر توسعه‌ی پایدار با سرعت در حال حرکت است ، بیش از هر زمان‌ دیگری نیازمند اندیشه‌هایی روشن و انسان‌های آگاه و مسئول است که در کسوت کارآفرین با خلق بستر رشد و ایجاد فضای کسب و کار ارزش‌آفرین ، تعاملات بین جامعه و صنعت را به نحوی بهینه و هدفمند راهبری کنند .
ما به عنوان گروه خودرویی حسینی ، به پشتوانه‌ی همکارانی متعهد و با اتکا به پیشینه‌ای درخشان در صنایع گوناگون ، این مسئولیت خطیر را پذیرفته‌ایم و برآنیم تا با بازتعریف سطح زندگی خانواده‌ی ایرانی تا حد امکان ، دستیابی به جایگاه و اعتبار اجتماعی را برای همگان تسهیل کنیم .
ما با تعهد به آینده و با الهام از اندیشه‌های والای بنیانگذار گروه خودرویی حسینی ، استاد حاج سید امیر حسینی ، برای خلق آینده‌ی پایدار با قدرت ایستاده‌ایم و این همه را مرهون لطف و عنایت پروردگار مهربان هستیم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...