امداد خودرو ویژه

امداد خودرو یکی از خدماتی است که توسط شرکت های خودروسازی و برخی از شرکت های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودروسواران ارائه می گردد.این خدمات می تواند به صورت امداد خودرو در تهران یا در سایر شهر ها و استان ها باشد . 

ما در الو میتسوبیشی شما را با خدمات امداد خودرو آشنا میکنیم .با ما همراه باشید .

در برخی شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی هستیم، خوردویمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو در تهران یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودرو است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

امداد خودرو با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار خدمات در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای ، خدمات کارت عضویت ، خدمات دوره ای و فصلی به فعالیت خود در سرتاسر کشور می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی به خودروسوارن باشند.

شرح خدمات امداد خودرو چیست؟

عوامل زیادی می تواند سبب شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع عیب شود ادامه پیدا می کند. در واقع امداد خودرو برای رفع عیب خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد. شما می توانید از این خدمات درب منزل و یا در هر محلی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین تعمیرگاه مدنظرتان استفاده کنید. اما خدمات امداد خودرو برای تعمیر در محل چیست و ما اصولا چه زمانی باید با امداد خودرو در تماس باشیم؟ در این مورد بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

امدادگر : شخصی ست که با در اختیار داشتن دانش و تخصص کافی در زمینه رفع مشکلات فنی خودروها و توانایی های جسمی و مهارت و تجربه و تخصص کافی به همراه یک خودروی امداد به عنوان عضوی از شبکه امدادی در جهت ارائه خدمات خودرویی و امدادی فعالیت می کند.

خدمات امداد خودرویی : این خدمات عبارتند از کلیه فعالیت هایی که در راستای برطرف نمودن مشکلات فنی خودروها در شرایطی که خودرو به دلیل نفص فنی از کارافتاده که شامل تعمیر قطعه و یا تعویض آن و یا حمل خودرو به صورت شبانه روزی می باشد.

اکیپ سیار در خدمات امداد خودرو : افرادی که شمل خوردهای امدادی هستند و به منظور دسترسی سریع تر مشترکین در سطح منطقه در حال گردش هستند تا در سریع ترین زمان ممکن دسترسی مشتریکن را ارائه خدمات خودرویی راحت تر کنند.

آیا امداد خودرو تنها برای خرابی های قسمت مکانیک است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است ذهن شما را هم به خود درگیر کرده باشد، خدمات امداد باطری خودرو در صورت بروز خرابی در قسمت برق یا سایر قسمت های خودرو است. باید بدانید که کارشناس امداد خودرو شاید یک متخصص حرفه ای در تمامی زمینه ها نباشد ولی می تواند به خوبی عیب خودروی شما را پیدا کرده و حتی الامکان بدون نیاز به حمل تا تعمیرگاه آن را برای شما تعمیر و رفع عیب می نماید. برای مثال در صورتی که خودروی شما در قسمت برق و باطری دچار مشکل شده باشد می توانید با این مرکز در تماس باشید و مشکلات خود را مطرح کنید. سپس امداد خودروی اعزام شده برای شما می تواند به تعمیر و رفع عیب در صورت عدم نیاز به قطعه جدید بپردازد. همچنین می توانید در صورتی که خودروی شما دچار پنچری لاستیک شد از این خدمات استفاده کرده و امداد خودرو برای شما امکان پنچرگیری سیار را فراهم می کند تا بتوانید با خیال راحت به مسیر خود ادامه دهید. به طور کلی برای رفع عیب و تعمیر خودرو درب منزل یا در میانه راه می توانید با امداد خودرو در تماس باشید.

مزایای استفاده از امداد خودرو

شاید تصور کنید که رها کردن خودرو و به اولین تعمیرگاه به صورت حضوری مراجعه کردن می تواند جوابگوی نیاز شما باشد و نیازی به استفاده از خدمات امداد خودرو نداشته باشید. این در حالی است که این کار به خصوص در بزرگراه ها بر خلاف قانون بوده و می تواند باعث بروز حادثه یا سوء استفاده دیگران باشد. بهتر آن است که با کارشناسان امداد خودرو تماس بگیرید. این امر حتی برای خرابی های ظاهری خودرو و یا تصادف نیز مناسب بوده و می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در صورتی که سوالی داشته باشید و یا می خواهید از این خدمات در قسمت های شرق یا شمال تهران استفاده کنید پیشنهاد می شود که با کارشناسان سایت اینترنتی امداد باطری و خودرو تماس برقرار کرده و سوالات خود را در زمینه استفاده از این خدمات بپرسید. به طور کلی می توان گفت که امداد خودرو یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی است که برای تعمیر و رفع عیب خودرو امروزه در دسترس شماست و می توانید از این روش برای دسترسی به بهترین خدمات استفاده کنید. همچنین استفاده از این خدمات به طور کلی می تواند در مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های تعمیرات تاثیرگذار باشد.

یکی از برترین خدماتی که شرکت های خودرویی ارائه می دهند خدمات طلایی ست. این  خدمات برای برخی از خودروهای تولید شده ارائه میگردند. برای بهره ندی ازین خدمات کارت طلایی به مشتریان عرضه می شود تا به کمک آن از خدمات کامل و رایگان امداد خودرو بهره مند شوند.

همه افراد انتظار دارند که با پرداخت چند ده میلیون تومان پول تا مدت زیادی بدون دردسر از وسیله نقلیه خود استفاده کنند اما متاسفانه بسیاری از خودروسواران  با مشکلات خرابی شدن خودروهای صفر کیلومترشان مواجه می شوند. متاسفانه برخی از افراد از کیفیت برخی خودروهای داخلی ناراضی هستند به همین سبب برای پیشگیری از این مشکلات و رفع نقص خودرو و بسیاری از موارد دیگر خدمات کارت طلایی را برای مشتریان عنوان کردند. این خدمات با احتساب مبلغی از مشتریان در بازه زمانی های مختلف تمدید می شوند و به صورت یک کارت طلایی در اختیار آنان قرار می گیرد.

از مهم ترین خدمات کارت طلایی امداد خودرو می توان به جبران خسارات ناشی از حوادث مختلف، سرقت های خودرو، سرویس های امدادی، حمل خودرو در محل در تمامی شهرها و نقاط مختلف کشور، مشاوره های تلفنی یا به عبارتی راه اندازی های تلفنی، ارائه کلیه سرویس های نگهداری و یا حتی تعویض خودرو اشاره کرد.

کارت های طلایی که از طرف شرکت های خودروسازی برای رفاه عموم مشتریان صادر می شوند در چندین سطح مختلف قرار می گیرند که شامل کارت طلایی سالانه و کارت هایی یک تا چند ستاره هستند. عمده خدماتی که در سطوح مختلف توسط شرکت های مختلف ارائه  می شوند شامل مشاوره های تلفنی، خدمات امدادی، مشاوره های فنی، انجام فعالیت های امدادی به صورت شبانه روزی، جا به جایی و حمل خودروها و یا حتی سرنشینان به صورت کاملا رایگان، تعمیرات در محل بر اساس تعرفه هایی که تعیین شده می باشد. کارت های طلایی خسارت هایی که به قسمت های زیرین خودرو نیز وارد می شود را هم تحت پوشش خود قرار می دهد. در صورتی که بخش زیرین خودرو به هر دلیلی دچار آسیب شود کارت طلایی بر اساس شرایط و ضوابطی خسارت وارد شده را برطرف می کند.

کلام آخر

طبق قوانین راهنمایی و رانندگی که برای خودروی خراب یا نیازمند تعمیر یا آسیب دیده در تصادفات اعلام شده است، امکان بکسل کردن و کشیدن آن توسط خودروی سواری دیگری وجود ندارد و برای حفظ ایمنی جاده ها باید از خدمات امداد خودرو در این موارد استفاده شود. در این مقاله شما را با مهم ترین مزایای استفاده از امداد خودرو آشنا کردیم و شما می توانید از این روش برای تعمیر یا حمل خودروی خود استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که امداد خودرو یکی از مهم ترین و برترین خدماتی است که امروزه در دسترس شما بوده و می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید و یا می خواهید از این خدمات در شمال یا شرق تهران استفاده کنید می توانید با کارشناسان امداد خودرو به صورت تلفنی یا اینترنتی ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در این زمینه بپرسید. همچنین همانطور که گفته شد. این خدمات تنها برای خودروی آسیب دیده یا خراب از دید مکانیکی نیست و کسانی که نیاز به پنچرگیری یا رفع عیب قسمت برق را دارند نیز می توانند از این خدمات استفاده کنند.هیچ فیلدی ایجاد نشده.