اطلاعیه فنی خودروهای میتسوبیشی TSB


چگونه دریچه گاز و مپ سنسور خودرو را تمیز کنیم؟

چگونه دریچه گاز و مپ سنسور خودرو را تمیز کنیم؟

بالا رفتن مصرف سوخت، بد استارت خوردن، لرزش زیاد موتور … این‌ها از بزرگ‌ترین علائم کثیف شدن دریچه‌ی گاز و مپ سنسور خودرو هستند. اما با شستشوی به‌موقع این قطعات، می‌توان به‌سادگی جلوی این مشکل را گرفت.در این نوشتار از الو میتسوبیشی، به نحوه‌ی شستشوی دریچه‌ی گاز و مپ سنسور و وظایف، عملکرد و علائم کثیف بودن آن‌ها در خودرو خواهیم پرداخت.در صورت بروز هر گونه مشکل در خودروهای میتسوبیشی از جمله اوتلندر؛اوتلندر برقی ؛ای اس ایکس؛ میراژ؛پاجرو؛لنسر خود را به دست تعمیرکاران ماهر نمایندگی مجاز حسینی عاملیت 1709 بسپارید.

نکات آموزش فنی خودرو که هر راننده باید بداند؟

نکات آموزش فنی خودرو که هر راننده باید بداند؟

آموزش فنی خودرو از مهمترین مسائلی می باشد که هر راننده باید از آن آگاه باشد. اگر بخواهید بدون مشکل از تمام مزیت هایی که خودرو شما در اختیارتان می گذارد، استفاده کنید، باید از دانش فنی خودرو تا حدودی آگاه بوده و به این صورت نیز از خودرو خود به خوبی نگهداری کنید.در صورت بروز هر گونه مشکل در خودروهای میتسوبیشی از جمله اوتلندر؛اوتلندر برقی ؛ای اس ایکس؛ میراژ؛پاجرو؛لنسر خود را به دست تعمیرکاران ماهر نمایندگی مجاز حسینی عاملیت 1709 بسپارید.

امروز که ایران عزیز ما در مسیر توسعه‌ی پایدار با سرعت در حال حرکت است ، بیش از هر زمان‌ دیگری نیازمند اندیشه‌هایی روشن و انسان‌های آگاه و مسئول است که در کسوت کارآفرین با خلق بستر رشد و ایجاد فضای کسب و کار ارزش‌آفرین ، تعاملات بین جامعه و صنعت را به نحوی بهینه و هدفمند راهبری کنند .
ما به عنوان گروه خودرویی حسینی ، به پشتوانه‌ی همکارانی متعهد و با اتکا به پیشینه‌ای درخشان در صنایع گوناگون ، این مسئولیت خطیر را پذیرفته‌ایم و برآنیم تا با بازتعریف سطح زندگی خانواده‌ی ایرانی تا حد امکان ، دستیابی به جایگاه و اعتبار اجتماعی را برای همگان تسهیل کنیم .
ما با تعهد به آینده و با الهام از اندیشه‌های والای بنیانگذار گروه خودرویی حسینی ، استاد حاج سید امیر حسینی ، برای خلق آینده‌ی پایدار با قدرت ایستاده‌ایم و این همه را مرهون لطف و عنایت پروردگار مهربان هستیم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...