قطعات میتسوبیشی


در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف كنندگان ، پشتيباني از كالاها (گارانتي و خدمات پس از فروش) بعد از خريد مهمترین ملاک انتخاب می باشد. در صنعت خودرو يكي از مهمترين معیارهای پشتيباني خودرو ، تامين به موقع قطعات ، به سرعت و با كيفيت عالي مي‌باشد که واحد قطعات شركت نمایندگی میتسوبیشی حسینی کد 1709 آرین موتور براي نیل به اين هدف تشكيل گرديد بطوریکه همزمان با تاسيس شركت اطلس خودرو (حتي پيش از آغاز به كار شركت به طور رسمي) فعاليت خود را جهت رسيدن به آن آغاز نمود . اين واحد سعي را بر اين نهاده است تا قطعات يدكي خودروهاي میتسوبیشی را با كيفيت مناسب و درکوتاهترین زمان تحويل مصرف كنندگان نمايد تا در صورت نياز ، مشتريان شركت با آسودگی خیال از خدمات نمایندگی میتسوبیشی حسینی کد 1709 آرین موتور بهره مند گردند .

لذا مستدعیست درصورتی که به خانواده دارندگان خودروهای کیا پیوسته اید برای تهیه لوازم يدكي خودروي خود، به نمایندگی میتسوبیشی حسینی کد 1709  كه توسط شركت آرین موتور معرفي گرديده اند مراجعه نمائید . لازم به ذكر است كه لوازم و قطعات مورد نياز اين عاملين به طور مستمر توسط واحد قطعات شركت اطلس خودرو تامين مي گردد .

خریداران قطعات یدکی شرکت با اطمینان از اصل بودن قطعات یدکی و با اطمینان از کیفیت و تعهد شرکت در قبال خود، ما را در راهمان تشویق و پشتیبانی می کنند.

اميدواريم سعی و تلاش واحد قطعات به رضایت دارندگان خودروهای کیا منجر شده که این همان هدف نهایی ماست.

جهت تماس با ما از تلفن شرکت یا آدرس ایمیل  info@alomitsubishi.com استفاده نمائید.