فروشگاه قطعات
پيشرفت هاي روزافزون تجارتي در جهان امروز، چالش هاي اقتصادي بازار ايران، تنوع محصولات، سلايق، الگوي مصرف ودرآمدي مشتريان، افزايش قطعات غير اصلي و تقلبي در بسته بندي هاي متفرقه با قيمت هاي پايين باعث شده است كه اطمينان از استفاده و كيفيت قطعه اصلي همواره يكي از نگراني هاي اصلي مشتريان باشد. نيك مي دانيم كه استفاده از قطعه اصلي علاوه بر افزايش كارآيي و عمرخودرو، ضامن ايمني سرنشينان است. در حاليكه قطعه غير اصلي و تقلبي علاوه بر صرف هزينه هاي مالي زياد باعث افزايش مصرف سوخت، انجام تعميرات تكراري، معيوب شدن خودرو شده و از همه مهم تر سلامت و امنيت مشتريان را به خطر مي اندازد. حال از آن جائيكه بررسي فني و تشخيص قطعات اصلي از غير اصلي توسط مشتريان به سختي امكان پذير است، در راستاي حمايت از حقوق مشتريان، توصيه مي گردد جهت اطمينان از دريافت قطعات اصلي، فقط به عامليت هاي مجاز آرین موتور - نمایندگی فروش قطعات میتسوبیشی حسینی کد 1709 در تهران مراجعه فرمائيد.


مزایای استفاده از قطعات اصلی میتسوبیشی

در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف كنندگان ، پشتيباني از كالاها (گارانتي و خدمات پس از فروش) بعد از خريد مهمترین ملاک انتخاب می باشد. در صنعت خودرو يكي از مهمترين معیارهای پشتيباني خودرو ، تامين به موقع قطعات ، به سرعت و با كيفيت عالي مي‌باشد که واحد قطعات شركت نمایندگی میتسوبیشی حسینی کد 1709 آرین موتور براي نیل به اين هدف تشكيل گرديد بطوریکه همزمان با تاسيس شركت اطلس خودرو (حتي پيش از آغاز به كار شركت به طور رسمي) فعاليت خود را جهت رسيدن به آن آغاز نمود . اين واحد سعي را بر اين نهاده است تا قطعات يدكي خودروهاي میتسوبیشی را با كيفيت مناسب و درکوتاهترین زمان تحويل مصرف كنندگان نمايد تا در صورت نياز ، مشتريان شركت با آسودگی خیال از خدمات نمایندگی میتسوبیشی حسینی کد 1709 آرین موتور بهره مند گردند .

لذا مستدعیست درصورتی که به خانواده دارندگان خودروهای کیا پیوسته اید برای تهیه لوازم يدكي خودروي خود، به نمایندگی میتسوبیشی حسینی کد 1709  كه توسط شركت آرین موتور معرفي گرديده اند مراجعه نمائید . لازم به ذكر است كه لوازم و قطعات مورد نياز اين عاملين به طور مستمر توسط واحد قطعات شركت اطلس خودرو تامين مي گردد .

خریداران قطعات یدکی شرکت با اطمینان از اصل بودن قطعات یدکی و با اطمینان از کیفیت و تعهد شرکت در قبال خود، ما را در راهمان تشویق و پشتیبانی می کنند.

اميدواريم سعی و تلاش واحد قطعات به رضایت دارندگان خودروهای کیا منجر شده که این همان هدف نهایی ماست.

جهت تماس با ما از تلفن شرکت یا آدرس ایمیل  info@alomitsubishi.com استفاده نمائید.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش: