اطلاعات عمومی


بیمه پارسیان (نمایندگی داودی زاده )

بیمه پارسیان (نمایندگی داودی زاده )

صنعت بیمه، تنها صنعتی است که در آن، بهای خدمات، احتمالی بوده و امکان محاسبه دقیق بها، وجود ندارد. در واقع، شرکت بیمه گر، با پذیرش ریسک و خطر، کسب درآمد می کند. بنابراین، در انتخاب شرکت بیمه، سطح توانگری آن شرکت، مهمترین فاکتور خواهد بود.یکی از شرکت های بیمه گر موجود در ایران، شرکت بیمه پارسیان می باشد. این شرکت، در پورتال اینترنتی متعلق به خود، به آدرس اینترنتی parsianinsurance.ir، خدمات اینترنتی مرتبط با انواع بیمه نامه را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما همراه باشید.

معنای شاخص های مختلف نشانگر هشدار دهنده

معنای شاخص های مختلف نشانگر هشدار دهنده

اتومبیل های مدرن سنسورهای پیچیده و سیستم های هشدار دهنده ای دارند که در زمان وجود مشکل، به شما هشدار می دهند. شما باید معنای مختلف نشانگرهای نوردهی هشدار دهنده را که در پنل دستگاه شما چشمک می زنند را یاد بگیرید. در ادامه مهم ترین نشانگرهای هشدار دهنده آمده است:

آیا گرم کردن خودرو به صورت درجا مضر است؟

آیا گرم کردن خودرو به صورت درجا مضر است؟

یک خودروی سرد آمادگی حرکت ندارد. چگالی سیالات داخل خودرو نظیر روغن‌موتور یا گریس در فصل سرد افزایش یافته و سفت‌تر می‌شوند؛ در نتیجه هر وسیله‌ای در فصل زمستان نیاز دارد اندکی گرم شود تا فعالیت مطلوب‌تری داشته باشد.

رانندگی با باک خالی چه مشکلاتی برای خودرو ایجاد می‌کند؟

رانندگی با باک خالی چه مشکلاتی برای خودرو ایجاد می‌کند؟

√ رانندگی در‌حالی‌که چراغ هشدار میزان بنزین روشن شده و تا نزدیک‌ترین جایگاه سوخت فاصله‌ی زیادی وجود دارد، کابوسی به تمام معنا است؛ اما این وضعیت برای خودرو نیز شبیه کابوس است؟متخصصان خودرو عقیده دارند در هر وضعیتی باید حداقل یک‌چهارم ظرفیت باک سوخت داشته باشد. مسلما با رعایت این اصل ساده، خطر تمام‌شدن بنزین و ماندن در مسیر به حداقل کاهش می‌یابد؛ اما این تنها دلیل برای پر نگه‌داشتن باک خودرو نیست. رانندگی با باک به‌اصطلاح خالی یا دقیق‌تر زمانی‌که میزان سوخت کمتر از یک‌چهارم ظرفیت باک است، می‌تواند سبب بروز صدمات به بخش‌های مختلف خودرو شود.

از مزایا تا معایب رنگ سفید خودرو

از مزایا تا معایب رنگ سفید خودرو

بی درنگ یکی از شگفتی های خلقت رنگ است، و انتخاب رنگ امری سلیقه ای است بی‌شک رنگ سفید پرطرفدارترین رنگ خودرو در کشورمان و یا بهتره بگیم در جهان برای خودروهاست. این آمار بر طبق آمار منتشره از سوی مجلات معتبر خودرویی است. این فراوانی دلایل متعددی دارد که بررسی آن نیاز به مقاله‌ای جداگانه دارد. البته این رنگ مختص به خودروی خاص نبوده و در اکثر کلاس‌ها (اگر نگوییم همه‌ی کلاس‌ها) دیده می‌شود. در این نوشتار نقاط قوت و ضعف رنگ سفید خودرو را ذکر کرده‌ایم شاید که به شما نیز در این میان کمکی کرده باشیم.

چرا باید ماشینم را بیمه بدنه کنم؟

چرا باید ماشینم را بیمه بدنه کنم؟

در ماه‌های ابتدایی سال 1401 روند افزایش قیمت‌ها جای خود را به انفجار قیمت‌ها داد. این شوک قیمتی بر بازار سوخت هم تاثیر گذاشت و به گمانه‌زنی‌هایی درباره آزادسازی کامل قیمت بنزین دامن زد. از طرف دیگر شایعاتی مبنی بر حذف سهمیه بنزین دولتی و بالا رفتن دوباره قیمت خودرو به گوش می‌رسد. این اخبار تبعات زیادی دارد و باعث ایجاد نگرانی و احساس ناامنی اقتصادی در افراد می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم به نقش این اخبار بر تصمیم‌گیری افراد در تهیه بیمه بدنه و کارت سوخت خودرو بپردازیم. با الو میتسوبیشی همراه باشید.

چرا باید همواره میزان باد تایر ها را تنظیم کرد؟

چرا باید همواره میزان باد تایر ها را تنظیم کرد؟

فشار باد مناسب قدرت تایر را در برابرنیروی وزن و شرایط مختلف رانندگی مانندترمز کردن، شتاب گرفتن و غیره بیشتر می کند. بهترین وضعیت تایر با فشار بادمناسب مهیا می شود، بنابراین باید حداقل هر دو هفته یکبار فشار باد تایرهارا تنظیم نمود.

نگهداری از خودرو؛ آیا راهی است تا دیرتر راهمان به تعمیرگاه ها بخورد؟!

نگهداری از خودرو؛ آیا راهی است تا دیرتر راهمان به تعمیرگاه ها بخورد؟!

با نگهداری خودرو با رعایت استانداردهای مناسب، علاوه بر افزایش عمر آن، هزینه‌های خود را نیز تا حد زیادی کاهش دهید. پیش از آنکه هرگونه اقدامی در رابطه با تعمیر و نگهداری خودرو خود انجام دهید، دفترچه راهنمای استفاده و نگهداری خودروی خود را مطالعه نمایید. پس از اینکه با ویژگی‌ها و اجزای مختلف خودروی خود آشنا شدید، حالا زمان آن رسیده تا به نگهداری بهتر از خودرو خود بپردازید. با ما همراه باشید.

امروز که ایران عزیز ما در مسیر توسعه‌ی پایدار با سرعت در حال حرکت است ، بیش از هر زمان‌ دیگری نیازمند اندیشه‌هایی روشن و انسان‌های آگاه و مسئول است که در کسوت کارآفرین با خلق بستر رشد و ایجاد فضای کسب و کار ارزش‌آفرین ، تعاملات بین جامعه و صنعت را به نحوی بهینه و هدفمند راهبری کنند .
ما به عنوان گروه خودرویی حسینی ، به پشتوانه‌ی همکارانی متعهد و با اتکا به پیشینه‌ای درخشان در صنایع گوناگون ، این مسئولیت خطیر را پذیرفته‌ایم و برآنیم تا با بازتعریف سطح زندگی خانواده‌ی ایرانی تا حد امکان ، دستیابی به جایگاه و اعتبار اجتماعی را برای همگان تسهیل کنیم .
ما با تعهد به آینده و با الهام از اندیشه‌های والای بنیانگذار گروه خودرویی حسینی ، استاد حاج سید امیر حسینی ، برای خلق آینده‌ی پایدار با قدرت ایستاده‌ایم و این همه را مرهون لطف و عنایت پروردگار مهربان هستیم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...