فروشگاه خودرو


سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی باز شد . مشتریان و متقاضیان خرید خودرو های وارداتی میتوانند برلی ثبت نام در قرعه کشی تعیین ظرفیت و اولویت بندی خرید خودروهای وارداتی با رعایت قوانین مندرج در آیین نامه و داشتن حساب وکالتی با مبالغ 500 میلیون تومان سپرده به سامانه saleauto.ir مراجعه و ثبت نام کنند> لازم به ذکر است زمان ثبت نام تاثیری در اولویت بندی متقاضی بین 100 هزار نفر نهایی نخواد داشت و اولویت ها از بین ثبت نام کنندگان با فرایند قرعه کشی تعیین میشود . 

سامانه یکپارچه فروش خودرو چیست ؟ 

طبق روالی که در این مدت در حال اجرا بوده است، متقاضیان خرید خودروهای داخلی شرکت های ایران خودرو و سایپا باید به سایت فروش محصولات هر یک از این شرکت ها مراجعه کنند و در طرح مورد نظرشان نام نویسی نمایند تا پس از برنده شدن در قرعه کشی بتوانند با پرداخت هزینه تعیین شده، صاحب خودرو شوند. اما متاسفانه این روند با نارضایتی هایی نیز همراه بوده است که اکنون این شکایات و گله مندی ها منجر به اتخاذ راهی جدید برای ثبت نام خودرو شده است.

طبق اطلاعیه فوری که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در 12 اردیبهشت به سازمان حمایت از مصرف کنندگان ارسال شده است، برای افزایش رضایت مردم و ایجاد شفافیت در فروش و ثبت نام خودرو، تمامی فروش ها و نام نویسی هایی که از طریق سامانه های فروش شرکت های خودرو سازی سایپا، ایران خودرو، بهمن موتور و ... انجام می شوند باید متوقف شوند.

طبق این دستور وزارت صمت، دیگر ثبت نامی از طریق سامانه های فروش این خودرو سازها انجام نمی شود و ثبت نام خودرو های وارداتی از روز شنبه ششم اسفند در سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی sale.iranecar.com آغاز خواهد شد و بستر خرید محصولات وارداتی می باشد.

همچنین با توجه به این دستور، سازمان حمایت از مصرف کنندگان موظف است بر تمام فرایند های فروش خودروهای داخلی نظارت کند و هر گونه فروش خارج از سامانه یکپارچه فروش خودرو وزارت صمت و بدون هماهنگی با این سازمان، مورد پیگرد قانونی قرار گیرد.
کمی صبر کنید...

ASX

1,141,000 تومان

ASX 2018

1,141,000 تومان

ASX 2018

1,141,000 تومان