نقص های فنی رایج در خودرو ها

در این صفحه , میپردازیم به مشکلات و نقص های رایج در خودرو ها که در نمایندگی ما پیش می آید . 

دلایل کاهش فشار روغن موتور ماشین

دلایل کاهش فشار روغن موتور ماشین

اگر صاحب خودرویی هستید، باید بدانید که خودرو نیازمند وارسی منظم است و باید در شرایط خوبی نگهداری بشود. خوشبختانه، خیلی از ماشین‌های امروزی مجهز به سنسورها و چراغ‌های هشداری هستند که در صورت بروز مشکل در هر یک از بخش‌های خودرو، راننده را در جریان می‌گذارند. یکی از مرسوم‌ترین مشکلات که صاحبان خودرو با آن روبرو می‌شوند، کاهش فشار روغن موتور ماشین است. البته این مشکل ساده و قابل رسیدگی است و در صورت کاهش فشار روغن موتور ماشین ، چراغ مربوط به این قسمت روشن می‌شود تا راننده اقدام به بررسی آن کند.

علائم خرابی کویل

علائم خرابی کویل

 کویل معیوب می‌تواند مشکلات ساختاری و عملکردی جدی برای خودروی شما ایجاد کند؛ بنابراین هرگاه علائمی را که در ادامه معرفی می‌کنیم در خودروتان مشاهده کردید، بررسی کویل را هم در دستور کار قرار دهید. دلیلش این است که برخی علائم در خودرو به چند مشکل احتمالی اشاره می‌کنند و باید چند قسمت را بررسی کنید تا دلیل اصلی بروز مشکل را پیدا کنید.درصورت بروز هرگونه مشکل در خودروهای میتسوبیشی از جمله اوتلندر؛اوتلندر برقی ؛ای اس ایکس؛ میراژ؛پاجرو؛لنسر میتوانید به نمایندگی مجاز حسینی عاملیت1709مراجعه کنید.

خاموش شدن ناگهانی خودرو

خاموش شدن ناگهانی خودرو

علت خاموش شدن خودرو در حالت درجا 1.فرسوده شدن و از بین رفتن سیم کشی برق خودرو2.وجود ایراد در سنسور هوا3.مشکل داشتن پمپ سوخت رسانی و همچنین انژکتور4.وجود آلودگی به روی فیلتر سوخت5.موارد مهم که موجب خاموش شدن خودرو پس از استارت می شود6.معیوب بودن سنسور فشار هوا7.وجود ایراد در سوپاپ ها8.وجود مشکل در سوئیچ اینرسی

جابجایی تایرهای خودرو

جابجایی تایرهای خودرو

در اتومبیل‌های دیفرانسیل جلو، تایرهای محور جلو بدون تغییر سمت به محور عقب منتقل می‌شوند. اما در این خودروها تایرهای عقب به صورت ضربدری به محور جلو انتقال می‌یابند. در اتومبیل‌های دیفرانسیل عقب، برعکس، تایرهای محور جلو به صورت ضربدری به محور عقب منتقل می‌شوند.

میزان فرمان خودرو

میزان فرمان خودرو

 فاصله بین دهانه جلو و عقب چرخ‌ها یکسان نباشد؛ فرمان دیگر میزان نبوده و باید تنظیمات مجدد صورت گیرد. این فاصله‌ بر اساس دستورالعمل‌‎ شرکت‌های مختلف متفاوت بوده و عمدتا بین 3 تا 8 میلی‌متر است.درصورت بروز هرگونه مشکل در خودروهای میتسوبیشی از جمله اوتلندر؛اوتلندر برقی ؛ای اس ایکس؛ میراژ؛پاجرو؛لنسر میتوانید به نمایندگی مجاز حسینی عاملیت1709مراجعه کنید.

دلایل لرزش فرمان خودرو

دلایل لرزش فرمان خودرو

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که هنگام رانندگی متوجه لرزش فرمان شوید. ایجاد هر مشکلی در فرمان که وظیفه حفظ تعادل خودرو را به‌عهده دارد بسیار مهم است. لرزش فرمان خودرو می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که قصد داریم در این مطلب به بررسی آن بپردازیم.دلایل لرزیدن فرمان خودرو در شرایط مختلف متفاوت است. اینکه چرا فرمان خودرو در حالت عادی، هنگام ترمز و در سرعت بالا می‌لرزد دلایل مختلفی دارد.اگر فرمان خودرو در حالت عادی رانندگی می‌لرزد در مرحله اول با میزان فرمان به بررسی لرزش فرمان خودرو بپردازید. در میزان فرمان، یکسانی اندازه دهانه جلو و عقب چرخ‌های جلو بررسی می‌شود؛ اگر مشکل با میزان فرمان حل نشد باید سراغ آن را در جاهای دیگر خودرو گرفت.درصورت بروز هرگونه مشکل در خودروهای میتسوبیشی از جمله اوتلندر؛اوتلندر برقی ؛ای اس ایکس؛ میراژ؛پاجرو؛لنسر میتوانید به نمایندگی مجاز حسینی عاملیت1709مراجعه کنید.