بیانیه ماموریت

درباره شرکت:

نمایندگی 1709 سید مجید حسینی در زمینه خدمات پس از فروش خودروهای میتسوبیشی شامل : اوتلندر، میراژ، لنسر، پاجرو، ای اس ایکس فعالیت میکند. این نمایندگی خدماتی نظیر صافکاری ، نقاشی ، رنگ آمیزی ، مکانیکی و ارائه خدمات متفرقه دیگری نیز در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

اهداف ماموریت:

اهداف : تامین نیازهای مشتری از طریق کیفیت قابل اعتماد و قابل تشخیص با خدمات پس از فروش مطمئن

ماموریت ها:

  • شناسایی نیازمندیها و تامین قطعات
  • ارایه خدمات پس از فروش مطمئن و کسب رضایت مشتری

کیفیت :توجه به کیفیت و پرهیز از رقابت در حوزه تجارت با شرط کاهش کیفیت

خدمات :ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات به گونه ای که در بین بهره برداران گفته شود که این محصول توسط شرکت حسینی  ارائه می گردد پس خدمات دارد.

سلامت :در شرکت حسینی هر محصول از هر کشوری با همان نام عرضه می گردد و در فضای کنونی که تقلب در بازار قبح خود را از دست داده ، مشتری می تواند با اطمینان از اصالت ،کالای مورد نیاز خود را انتخاب کند و این موضوع از ارزش های ثابت و تغییر ناپذیر در این شرکت بوده و می باشد.

ارائه قطعات :نمایندگی حسینی با شناسایی نیاز مشتریان کشورمان جهت تسهیل خرید قطعات ، نیاز مشتریان را شناسایی و تامین می نماید.

خدمات پس از فروش :نمایندگی حسینی با تامین قطعات یدکی استاندارد و دارا بودن شبکه نمایندگی متخصص در کشور ، خدمات پس از فروش محصولات و تعمیرات خود را تضمین می نماید.

اعتقاد ما بر این است که فروش پایان کار نبوده بلکه شروع یک قرارداد بلندمدت میان ما و مشتری است. پس به شما مشتری گرامی اطمینان می دهیم که هیچگاه شما را با خدمات انجام شده تنها نخواهیم گذاشت و ما را همواره در کنار خود خواهید داشت..

بخشی از فعالیت های ما که نشانگر اعتقاد و عزم راسخ ما در پشتیبانی همه جانبه از شما می باشد عبارتند از:

  • ایجاد شبکه خدمات پس از فروش
  • تامین اقلام سرویس و نگهداری و تعمیراتی در حجمی انبوهایجاد تعمیرگاه تخصصی
  • ایجاد تعمیرگاه تخصصی