بررسی اجمالی

میتسوبیشی اوتلندر 2022 با بدنه‌ای علمی تخیلی و کابینی جذاب‌تر، کاملاً بازسازی شده و اکنون در کلاس کراس اوورهای کامپکت بسیار اشباع شده قابل رقابت است. صندلی استاندارد سه ردیفه آن نیز برای این سگمنت مشخص نیست، اما عملاً بی فایده است. اوتلندر دارای پلت فرم و قطعات مکانیکی با نیسان روگ جدید، از جمله پیشرانه چهار سیلندر غیرقابل توجه 181 اسب بخاری است. میتسوبیشی همچنین فهرستی از ویژگی‌های Outlander را بهبود می‌بخشد و آن را با آداب رانندگی ورزشی شگفت‌انگیز اعطا می‌کند. فضای داخلی آن نیز بسیار بهبود یافته است، با طراحی زیبا و ساده و مواد بسیار زیباتر. به علاوه، مجموعه ای از ویژگی های جدید اتصال و فناوری کمک راننده وجود دارد. یک مدل پلاگین هیبریدی (PHEV) نیز در نهایت به خط تولید خواهد پیوست.

چه چیزی برای سال 2022 جدید است؟

اوتلندر 2022 کاملاً جدید است و نسل دیگری از کراس اوور کامپکت میتسوبیشی را معرفی می کند. میتسوبیشی همچنین اعلام کرده است که نسخه PHEV احتمالاً به عنوان مدل 2023 در سال 2022 وارد بازار خواهد شد. همراه با ظرفیت باتری بیشتر و موتور الکتریکی بزرگتر از نسل قبلی خود، Outlander با دوشاخه اکنون با ردیف سوم سازگار خواهد بود که قبلاً در دسترس نبود.

اوتلندر 2022 با قیمت پایه فقط 27000 دلار، کمی گرانتر از سایر کراس اوورهای کامپکت از جمله Rogue است. علی‌رغم انواع ویژگی‌های مطلوب، تریم برتر SEL دارای ارزش سوال‌برانگیزی است زیرا قیمت آن به اندازه یک مزدا CX-5 درجه یک است که چندین بار جایزه 10 بهترین ما را دریافت کرده است. بنابراین، ما مدل SEL سطح متوسط را توصیه می کنیم. با قیمتی بیش از 30000 دلار (هشت چرخ متحرک 1800 دلار اضافه می کند)، دارای رینگ های پیچیده 20 اینچی، صفحه نمایش لمسی 9.0 اینچی با اندروید اتو و اپل کارپلی بی سیم، درب برقی هندزفری، شارژ بی سیم، و کمک های راننده مانند کمک کروز تطبیقی و حفظ خطوط. ما همچنین پکیج فناوری را انتخاب می‌کنیم که یک خوشه دیجیتال 12.3 اینچی، یک سیستم صوتی Bose و یک سانروف پانوراما را اضافه می‌کند.

موتور، گیربکس و عملکرد
موتور اوتلندر 2.5 لیتری چهار سیلندر خطی است که 181 اسب بخار قدرت و 181 پوند فوت گشتاور تولید می کند. این به طور انحصاری با یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) جفت می شود. دیفرانسیل جلو پیکربندی استاندارد است، اما تمام چرخ محرک اختیاری است. اگرچه زمان‌های شتاب اوتلندر با سایر کراس اوورهای کامپکت (به استثنای خودروهای اسپیدستر مانند CX-5 توربوشارژ و کیا اسپورتیج) قابل رقابت است، اما در سرعت‌های بزرگراه کمتر پاسخگو و تنبل‌تر است که با گیربکس بدون دنده آن تشدید می‌شود. با این حال، اوتلندر با چابکی و آرامش جدیدی رانندگی می کند، به خصوص در مقایسه با مدل قبلی. فرمان آن وزن خوبی دارد، حرکات بدنش کنترل می شود و سواری آن کشیده است. ما متوجه کمبود ایزوله شدیم که باعث می‌شد صدای زیادی از جاده در همه جاده‌ها به جز هموارترین جاده‌ها وارد کابین شود و چرخ‌های بزرگ ۲۰ اینچی خودروی آزمایشی ما با بالشتک دیواره جانبی محدود کمکی به این وضعیت نکردند. اوتلندری که ما سوار آن شدیم پدال ترمز نرمی نیز داشت، اما توقف‌کننده‌ها شاسی‌بلند را از سرعت 70 مایل در ساعت در یک کلاس رقابتی 172 فوتی پایین آوردند. میتسوبیشی می گوید یک نسخه پلاگین هیبریدی نیز در نهایت در دسترس خواهد بود، اما این تنها چیزی است که در حال حاضر می دانیم.

مصرف سوخت و MPG دنیای واقعی

در مقایسه با یک نیسان روگ که از نظر مکانیکی یکسان است، اوتلندر 2022 رتبه‌بندی مصرف سوخت پایین‌تری دارد. اوتلندر چهار چرخ متحرک دارای سرعت 24 مایل بر گالن در شهر و 30 در بزرگراه است، اما Rogue کمی بهتر عمل می کند. ما هر دو را در مسیر مصرف سوخت 75 مایل در ساعت خود در بزرگراه آزمایش کرده‌ایم، و نتیجه واقعی میتسوبیشی 26 مایل در ساعت، 6 مایل در ساعت کمتر از نتیجه نیسان بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مصرف سوخت Outlander، به وب سایت EPA مراجعه کنید.

داخلی، راحتی و باربری
اوتلندر جدید در مقایسه با مدل قبلی خود که با پلاستیک های ناهموار و قطعات تزئینی شیک خدشه دار شده بود، دارای مواد کابین به میزان قابل توجهی زیباتر است. نه تنها لهجه ها و سطوح داخلی کیفیت بالاتری دارند، بلکه طراحی در نهایت به عنوان مدرن واجد شرایط می شود.